İade Şartları

 

Aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası (2 nüsha) ve sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şeklindeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Almış olduğunuz ürün ayakkabı ise, ambalajının düzgün bir şekilde açılıp ürünün temiz bir zemin üzerinde, tabanına zarar vermeden denenmesi gerekmektedir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2 - 6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Havale ile yapılan ödemelerin iadesi ise yedi (7) gün içinde yapılmaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda firmamız ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Faturanızda belirtilen üründen farklı, miktara göre eksik ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde ve/veya sipariş bilgileriniz ile fatura bilgileriniz eğer birbirinden farklı ise; kargo görevlisi ile birlikte durumu açıklayan bir tutanak tutmalısınız. Size ürün/ürünler teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta mutlaka belirtmelisiniz. Tutanak sizin ve kargo görevlisi tarafından mutlaka imzalanmalıdır. Firmamız eksik, farklı gelmiş ya da hasarlı olan ürün/ürünleri, en kısa sürede temin ederek adresinize ulaştıracaktır. Bu durumda iade kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Tutanağa sebebiyle birlikte teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo görevlisine iade etmelisiniz.

Ayrıca iade işleminizin hatasız ve kısa süre içerisinde gerçekleşebilmesi için, bu durumu açıklayan bir yazıyı en kısa sürede internet sitemizde “Bize Ulaşın” bölümünden veya [email protected] elektronik posta adresimize göndermelisiniz. Bu şartlar içerisinde iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, havale/kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Teslim aldığınız bir ayakkabının numarasının ayağınıza büyük veya küçük gelmesi durumunda ise ücretsiz değişim yapılmaktadır.

Değişimin yapılabilmesi için ürünün dışarıda (sokakta ve v.s.) giyilmemiş olması ve sadece içeride (evde) en fazla deneme amacıyla bir veya iki kez giyilmiş olması gerekmektedir.

 

Ürünün teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde durumu açıklayan bir yazıyı internet sitemizde “Bize Ulaşın” bölümünden veya [email protected] elektronik posta adresimize göndererek ürünü değişim talebinde bulunmalısınız. Değişimin yapılabilmesi için ürünün kutusunun yırtılmadan açılmış olması ve tekrar gönderimi esnasında teslimatı yapılan kutu içerisine aynen geldiği gibi paketlenmesi ve ilişiğinde faturanın da mutlaka bulunması gerekmektedir.

 

Yukarıdaki şartlara uygun olarak yapılan değişim işlemlerinde geri gönderme kargo ücreti müşteriye, değiştirilen ayakkabı gönderiminin kargo ücreti ise firmamıza aittir.

 

Fırsatı Ürünlerinde ve "Tek Kaldı" ibaresi bulunan ürünlerde değişim yapılmamakta; sadece, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, iade kabul edilmektedir.

 

 

Alışverişleriniz esnasında meydana gelebilecek anlaşmazlıklar mal bedeli ile sınırlıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR