Hizmet Anlayışımız

 

FootCourt Ailesi, üstün yönetim anlayışı ve stratejisiyle, müşteri memnuniyetinin önemini çok iyi bilmekte ve “Bizim en iyi müşterimiz, en zor müşterimizdir” felsefesini savunmaktadır. Bu nedenle üretim hattından geçen tüm ürünler, nihai tüketiciye ulaşmadan önce sıkı bir kalite kontrol denetiminden geçer.

 

Kalite, FootCourt için bir yaşam biçimidir. Bu nedenle şirketimiz, çalıştığı üreticilerin ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemine uygun üretim yapmaları konusunda uyarmakta ve öncelikli olarak oto kontrol mekanizması gelişmiş üreticilerin ürünlerini tercih etmeye özen göstermektedir.

 

FootCourt Ailesi, kalitenin sadece ürünle sınırlı olmadığına inanmaktadır. Kalite yönetimini ve iş ahlakını bir bütün olarak görmekte ve bu felsefesine uygun üreticilerle çalışmayı tercih etmektedir. Bu felsefenin ürün aldığı tedarikçi firmaların Pazarlama, Üretim, Ar-Ge gibi tüm bölümlerinde kararlılıkla uygulanıp uygulanmadığını tespit etmek için, kalite kontrol mühendislerini düzenli olarak ilgili firmalara yollayıp gerekli denetimleri yaptırmaktadır.

 

FootCourt Ailesi’nde kalite kontrol mühendisleri, üretim aşamasında ortaya çıkabilecek herhangi bir probleme karşı müdahalede tam yetkiye sahiptir. Böylece çalışan kendini FootCourt Ailesi’nin bir parçası olarak görerek, kendi başarısının ailenin başarısı olduğunu çok iyi bilir. Bu tam yetkinin diğer bir sonucu olarak da üretimde karşılaşılabilecek problemler kaynağında, büyümeden çözülmüş olur.

 

FootCourt Ailesi’nin başarılı olmasının bir diğer sebebi ise, teknoloji ve üretim sürecini müşteri istekleri ve pazar trendlerine göre sürekli ve hızlı bir şekilde yenileyebilmesidir. FootCourt,modayı ve müşteri beklentilerini önceden belirleyerek, her sezon müşterilerine benzersiz, yeni ve alışılagelmişin dışında ürünler sunmaktadır. Bunun en önemli sebebi, FootCourt’un, rakiplerinin yaptığı gibi firmaların elde kalmış ürünlerinin değil, sezonun en son trend ürünlerinin satışını gerçekleştirmesidir.

 

 

 

FootCourt Ailesi, siz müşterilerinden aldığı güç ve “Dünyadaki her eve bir çift FootCourt” felsefesiyle, kalitesinden ödün vermeden, hedefini her geçen yıl büyütecektir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR