Hakkımızda

 

1980’lerde ayakkabı sektörüne giren bir ekolün profesyonelliğinin bir uzantısı olarak, online satış konseptiyle 2010 yılında kurulan İnterbey Elektronik Hizmetler ve Ticaret Limited Şirketi, 60'dan fazla ülkede tescillenen FootCourt markasıyla bu yola çıkmıştır.

 

Emek yoğun bir sektör olan ayakkabı üretimini dışardan anlamanın mümkün olmadığını bilen FootCourt, üniversitesi olmayan bu sektör için Türkiye’nin en büyük Teknik Üniversitelerinden mezun olmuş mühendisleri ve yurtdışında eğitim ve iş tecrübesi olan kadrosuyla sektöre yeni bir soluk getirmektedir. Bunun en önemli sebebi, FootCourt’un ayakkabıyı sadece bir moda unsuru olarak değil, aynı zamanda sağlık ve fiziksel kuralları kapsayan bir bilim dalı olarak görmesidir.

 

İstanbul Ticaret Odası’nın aktif bir üyesi olan Şirketimiz, aynı zamanda Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği’nin yönetimine seçilerek Yurtdışı İlişkilerinden Sorumlu Sektör Temsilciliği görevini başarıyla sürdürmektedir.

 

Türkiye’nin ve Dünyanın en iyi ayakkabılarını yapan üreticileri ve dünya markalarına fason ayakkabı üreten fabrikaları ayağınıza getiriyoruz. Bir etiketle fiyatı on katına çıkan ürünleri gerçek fiyatında sunuyoruz.” sloganıyla yola çıkan FootCourt için en büyük gurur kaynağı, sunduğu hizmet ve kaliteden memnun kalmış müşterileri tarafından takdir edilmesidir.

 

İnternetten satışı kendi mahallesi, şehri ve hatta ülkesiyle sınırlandıran firmaların birbirlerinden hiçbir farkı olmadığını bilen FootCourt, hedefini dünya pazarı olarak belirlemiştir. Bu sebeple, dünyanın birçok köşesindeki online satış mağazalarıyla görüşmelerini sürdürerek, sadece Türkiye’nin değil dünyanın bu alandaki liderliğine talip olmuştur.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR